Moja rodzina

RodzinaMam starszego brata który ma prawie szesnaście lat. Jest fajny umie opowiadać śmieszne historie. Czasami się dziwnie śmieje łapiąc się za tyłek xd . Zawsze w szkole jest odważny i zawsze staje w mojej obronie. Czasami się bijemy ale tylko na żarty. No a czasami jak idziemy do sklepu to  opowiadamy sobie różne śmieszne rzeczy. Po powrocie do domu bierzemy swoje słodycze i robimy sobie wieczór filmowy. Mój brat jest fajny i bardzo go kocham. Ale mimo wszystko jest denerwujący.
Moja mama jest fajna, ładna, miła i kochana.  Mało co spędzam z nią czasu bo pracuje w biurze. Mama gotuje pyszne obiady, pomagam jej prasować, gotować, nastawiać pralkę. Moja mamusia pozwala mi prawie na wszystko. Mogę zapraszać koleżanki na noc i sama mogę do nich chodzić.  Kocham moją mamę taką jaką jest.
Mam tatę który jest miły i kochany na większość rzeczy mi pozwala. Pracuje w prywatnej firmie. Mój tata ma ciemne włosy i zielone oczy. Kiedy jest lato tata nosi czarne adidasy i ciemne ubrania. ma czterdzieści lat, urodził się w paździnierniku.
Jego czterdzieste urodziny były dla mnie najlepsze. Było cudownie wszyscy goście spali na noc u nas. Kocham tatę z całego serca.

Komentowanie wyłączone.